top of page

O nas

   Nasze począ tki  

Nasza przygoda z Doliną Czeremchy rozpoczęła się od krótkich wakacji parę lat temu w Beskidzie Niskim, w którym nigdy wcześniej nie byliśmy. Miejsce wybraliśmy na szybko

i przypadkowo, bo blisko i można pojechać z psem, a reszta to już historia...

 

Najpierw była miłość  od pierwszego wejrzenia do Beskidu Niskiego, potem zakup działki, budowa domu, chęć życia bliżej natury i w zgodzie z nią, lepszego dbania o własne zdrowie i powrotu do dawnych tradycji. Tak właśnie narodził się pomysł, by nauczyć się robić własne kosmetyki - naturalne, bez sztucznych dodatków i konserwantów.

Wszystkie nasze receptury tworzyliśmy z myślą o sobie i naszych najbliższych. Dokładaliśmy wszelkich starań, aby dobrać najlepsze składy, przy użyciu jak najdelikatniejszych surowców. Dziś w naszej ofercie znajdziecie ręcznie robione kosmetyki w opakowaniach zero/less waste.

 

​Co oznaczają dla nas kosmetyki naturalne? Przede wszystkim pozostanie w zgodzie z naturą, rezygnację z testów na zwierzętach oraz obciążającej środowisko chemii. Takie, które wiążą się z mniejszą konsumpcją i samowystarczalnością. Naturalna, ekologiczna pielęgnacja skóry to taka, którą możesz stosować ze świadomością, że jest bezpieczna dla Ciebie i środowiska!

bottom of page